Среда, 21.11.2018, 13:06Приветствую Вас Гость | RSS
"Poligrafica"
Меню сайта
Категории каталога
Монетизация сайта [1]
Контент о контенте [2]
Платежные системы [1]
Контекстная реклама [2]
Поисковая оптимизация [2]
Интересное в интернет [245]

Каталог статей


Главная » Статьи » Интересное в интернет

Онлайн кредит

Онлайн кредит

З кожним роком серед громадян України все більшої популярності набуває онлайн-кредитування. І це не дивно, враховуючи, скільки часу може заощадити така послуга при нашій метушливим життя. Навіщо їхати в банк (а то й не один), стояти в чергах і терпіти поганий настрій службовців, коли швидше і зручніше заповнити онлайн-заявку, не виходячи з дому на сайті Credit.Razanira.com. Після чого вам залишається лише дочекатися дзвінка з банку і слідувати подальшим інструкціям менеджера.

Поняття «кредит онлайн» з'явилося зовсім недавно і має на увазі під собою отримання позики дистанційно, через Інтернет. При цьому потенційному клієнтові немає ніякої необхідності особисто з'являтися у фінансовій установі - кредитна карта з схваленої сумою надсилається поштою. Однак не поспішайте радіти: подібні кредити доступні далеко не всім, а сума, яку згодні видавати банкіри на таких умовах, досить невелика.

Як правило, онлайн-кредити доступні тільки постійним клієнтам банку, які мають там, наприклад, дебетовий рахунок або вже що брали там кредит, тобто клієнтам, що надавали раніше документально підтверджену інформацію про себе, хоча в деяких випадках є можливість вислати в банк копії документів по електронній пошті. У середньому термін кредитування через Інтернет (за допомогою кредитної карти) досить невисокий, а розмір позики не перевищує 20-40 тис. грн.

Чим вигідний подібний кредит на сайті Credit.Razanira.com? По-перше, ви в будь-який момент можете розплатитися або зняти з картки необхідну вам суму, не проходячи через всі процедури оформлення кредиту. Крім того, всі банки встановлюють термін, протягом якого власник кредитної картки може користуватися лежачими на ній засобами безкоштовно. Зазвичай цей термін ненабагато перевищує 50 днів (наприклад, в Home Credit Bank - 51 день, а в «Російському стандарті» - 55 днів), однак якщо зарплата на роботі очікується тільки через місяць, а купівлю необхідно здійснити вже зараз, то ви цілком встигнете повернути гроші на карту, при цьому не заплативши жодного відсотка за їх використання. І, нарешті, оформити кредитну картку онлайн можна за лічені хвилини.

Отримати кредитну картку на Credit.Razanira.com нескладно. Для цього необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті фінансової організації. Залежно від вашого соціального статусу та рівня доходів МЕНЕЖДЕР банку визначать максимальну суму грошових коштів, яку банк готовий вам видати. Якщо ви учасник зарплатного проекту, то розмір кредиту для вас може скласти приблизно 50-70% від середньомісячної зарплати в залежності від умов надання кредиту. Якщо у вас відкритий депозитний рахунок в банку, то ліміт використання грошей, як правило, досягає 90% від суми, розміщеної на депозиті.

А якщо умови видачі кредиту онлайн вам не підходять, тобто ви не клієнт обраного банку або вам потрібна набагато більш значна сума? Тоді особистого візиту в банк не уникнути. Однак фінансові організації і тут постаралися звести всі незручності до мінімуму, надавши можливість заповнити заявку на кредит онлайн.

Таким способом ви можете отримати будь-який кредит, пропонований фінансовою установою (на авто, на особисті потреби і т. д.). Все, що від вас буде потрібно, - як можна більш повно відповісти на питання, що містяться у спеціальній формі на сайті банку (або краще кількох банків, щоб підвищити ймовірність отримання жаданої позики). Після цього вам залишається лише дочекатися дзвінка з банку і слідувати подальшим інструкціям менеджера. Крім того, у вас буде можливість без поспіху і нервування задати всі ваші запитання.

Термін розгляду заявок на кредити - до 3 діб. Своє рішення банк повідомить по телефону або надіславши листа на електронну скриньку. Разом з рішенням банк проінструктує вас про те, які будуть потрібні документи і в яке відділення кредитної організації потрібно підійти для підписання договору (як правило, це найближче до вашого будинку відділення) і отримання грошей.

Пропоновані банками онлайн-послуги допомагають без зайвого клопоту і втрат особистого часу вирішити проблему термінового отримання як готівкових, так і безготівкових грошей. Однак наостанок хотілося б відзначити ще один момент. Спрощення процедури отримання кредиту не позбавляє від необхідності уважно вивчити пропозиції як можна більшого числа банків. З одного боку, розкид процентних ставок за позиками у різних кредитних організаціях сьогодні дуже великий. З іншого - за вигідними з першого погляду пропозиціями часто криється безліч маленьких хитрощів. Тому варто переконатися, чи не вимагає банк завищених комісійних за обслуговування або встановив Чи високий відсоток за видачу кредиту.

Отже, на що при підборі банку на сайті Credit.Razanira.com слід звернути увагу насамперед? По-перше, на процентну ставку, тобто ваш щомісячний платіж за користування грошима банку. По-друге, на термін видачі кредиту: чим більше термін, тим більше доведеться за нього заплатити. Крім того, вартість кредиту збільшують комісії та страхування. І, нарешті, якщо банк надає можливість дострокового погашення, він може нарахувати комісію і по цьому пункту.

Категория: Интересное в интернет | Добавил: poligrafica (11.05.2013)
Просмотров: 604 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика